Igranje v karanteni

Evo, vsi skačejo na bandwagon:

To zadnje lahko uradno endorsam, prej sem sestri predlagal Stardew Valley in je zadovoljna :smiley: (če bi mel kdo Steam key, mam še enega, DM me).

<3

Super bi bilo narediti kak spisek špilov, ki jih lahko realno z neznanci malo poigraš. :slight_smile:

Also, jaz bi ful kako priporočilo za relativno kratke story-based (indie) špile. Nekaj, kar je fajn, pa nima 100 ur gameplaya. Glih včeraj sem končal The Way. Ni ne vem kaj, je blo pa vseeno čisto kjut.

U, z veseljem, takle z glave zaenkrat:

• Eliza - prvi ne-programerski špil od Zachtronics.
  • Telling Lies - naslednja stvar od človeka, ki je naredil Her Story.
  • A short hike - malo manj zgodbe, ampak ustreza ostalim kriterijem. Drugače pa ultra feelgood, pa še par dni je zastonj na Epic Storeu.

Vse se da preigrat v enem dnevu. Bom poeditiral, ko se še kaj spomnim.

Če bi rad kdo rad igral namizno igro Catan:

1 všeček

Uuuuu - a to lahko pohostamo partijo za forumaše, al je treba igrati s popolnimi neznanci? Mamo lahko mini Catan evening?

Ej, a kdo ve, kako najlažje organizirati remote poker night med frendi, da imamo čisto svoj room in videoklic in to? A PokerStars to omogoča?

To je fresh off the press, pa ima poker sobe. Včeraj sva z @matek probala igrati Quake pa NES špile, imajo pa tudi poker sobe …

1 všeček

Reddit priporoča tole, če iščete mobile app.

1 všeček

Poleg tistega, kar je zgoraj omenil matek (Eliza je top), tudi iz glave na hitro:

Če iščeš kaj bolj arkadnega/akcijskega z zgodbo, bi pomoje dogajala Celeste.

Če bo pandemija daljšega trajanja, pa itak igra lanskega leta, Disco Elysium.

2 všečka

Hvala lepa! Sem včeraj začel z Elizo (ampak sem ji dal slabih 10 minut).

Sicer pa danes ob sedmih zvečer organiziram Jacbox Party Pack 4 druženje.

1 všeček

Hoj, smo včeraj to testirali, almost ok, but not ok.
9. igralec ni mogel joinat mize, očitno je hard-limit na 8. mimo tega bi še šlo, pač se vsak večer en odpove igri. BUUUUUUT … parkrat nas disconnectalo, vsak je zgubil kak dober hand na ta račun, pa tudi to bi še šlo, ker smo nekako enakomerno pušili na račun izpada appa … ampak po kakih 2 urah igranja nas je pa vse disconnectalo in resetiralo stanje na mizi, tk da smo pol končali in se nekako izplačali po spominu, pa vsak je mislil zase, da je mel več, kot je mel res … skratka, še vedno iščemo rešitev. mogoče nekaj self-hosted, da bo bolj ziher. any ideas?

edit: vidim, da je matek predlagal še eno mobile rešitev. checknem.

Še enih par, ker lih nekaj pišem o tem;

• Mutazione - prisrčna avantura s samosvojim risanim slogom; do četrtka popoldan je še zastonj na Epic Storu
  • Night in the Woods - še ena simpatična risana avantura s štorijo, ki se dotika psihičnih bolezni
  • Wandersong - arkada/avantura s samosvojo igralno mehaniko, kjer smo v vlogi barda, ki nosi ljudem veselje ob skorajšnjem koncu sveta (ravno za današnji čas! :smiley: )
  • Supraland - smešna in zelo posrečena metroidvania

Pa za kratkočasenje seveda ne smem pozabit Untitled Goose Game - trenutno je dosegljiv na Epic Storu

+100 za Untitled Goose Game! Čeprav moram priznati, da še danes ne vem kako naj tipu vedro na glavo vržem, pa “ne upam” zguglati …

1 všeček

Hej, mi smo včeraj igrali tuki https://playwsop.com/, ampak je kr pain dobit “svojo” mizo. Mi smo potem en po en kapljali na eno mizo, ko so ostali odhajali. Jeba se je znebit botov :slight_smile: Chat pa smo furali zraven na messengerju. Ni najbolj user freindli način, je pa funkcioniral.

Če kdo najde kak okolje, kjer si loh mizo sam kreiraš in dodaš inavjte frendom, do tell.

ok, update - včeraj igrali 4 ure Pokerrrr 2: 10/10!

1 všeček

A je desktop verzija tud al nisi nic gledal?

ne. mobile izkušnja je epska, hude UI gestures, zraven pa na kompu priklopiš meet.jit.si ali meet.ustavimokorono.si, telefon v rokah deluje kot karte, it’s really nice

1 všeček

Ok, zvuci super. Probamo. Tnx!

Tomb Raider (2013) je na Steamu povsem zastonj, do ponedeljka.

Evo, nismo edini :slight_smile:. Še toliko bolj hecno, ker sem glihkar pobingal drugo sezono one Netflix zadeve o Formuli 1.

Za strežnik z ljubeznijo skrbi Danes je nov dan.